Twój Koszyk

O nas

MYSTICAL HOME to młoda firma założona przez zespół młodych i ambitnych ludzi, którzy od początku za cel nadrzędny stawia na jakościowe meble, stworzone w nowoczesnym stylu, zgodnie z panującymi trendami. Naszym celem jest również zadowolenie klienta z całego przebiegu transakcji. Zaczynając od doradztwa przed zakupem po opiekę i kontakt po złożeniu zamówienia, jak i po otrzymaniu swojego zamówienia. Staramy się zapewnić dobry kontakt z klientem poprzez wiadomości tekstowe, jak i telefoniczne. Jesteśmy zawsze w gotowości, aby doradzić w doborze kolorystyki, stylu mebla, jak również chętnie odpowiemy na techniczne pytania, dotyczące materiałów i komponentów, z których wykonywane są oferowane przez nas produkty.

Mystical Home to sklep internetowy, oferujący gamę różnorodnych mebli polskiej produkcji, wykonanych z wysokiej klasy materiałów. Skupiamy się na produktach jakościowych o ponadczasowym i nowoczesnym designie. Sklep stworzony został dla Tych, którzy chcą odmienić swoją przestrzeń i urządzić ją w swoim indywidualnym stylu w za rozsądne pieniądze.

Jest nam niezmiernie miło kiedy dzielicie się z nami swoimi aranżacjami z użyciem naszych mebli, chętnie opublikujemy je na naszej stronie bądź social media

DZIĘKUJEMY.