Regulamin sklepu

 

1. WARUNKIEM ZAKUPU JEST KONTAKT Z NASZA FIRMĄ W CELU SPRAWDZENIA DOSTĘPNOŚCI PRODUKTU I UNIKNIĘCIU EWENTUALNYCH NIEPOROZUMIEŃ.   

2. Po zakupie przedmiotu należy wybrać formę płatności. 

3. Prosimy o podanie poprawnego adresu do przesyłki, konieczne jest również podanie numeru telefonu – ułatwi to pracę kurierowi w ramach dostarczenia przesyłki.  

4. Podanie niepoprawnego numeru telefonu oraz jego brak w danych może skutkować zawieszeniem transakcji do czasu jego otrzymania!    

5. Czas realizacji liczony jest od chwili skompletowania wszelkich niezbędnych danych dotyczących: wysyłki, płatności, rachunku oraz dostępności towaru, w przypadku jego braku czas wysyłki wydłuża się o kolejne dni. Kupujący jest zawsze o tym informowany. 

6. Przy kontaktowaniu się prosimy zawsze podawać swoje IMIĘ I NAZWISKO ewentualnie numer zamówienia.   

7. W przypadku przedpłaty na konto bankowe czas realizacji zamówienia liczony jest od daty zaksięgowania kwoty.    

8. Wystawiamy faktury  – proszę zaznaczyć chęć otrzymania i podać pełne dane do jej wystawienia.   

9. Nie ponosimy odpowiedzialności za problemy powstałe w wyniku wystawienia błędnej faktury z powodu podania nieprawidłowych danych. Jeżeli jest możliwość służymy pomocą w korektach.   

10. Wysyłka realizowana jest w ciągu dni roboczych opisanych na poszczególnych aukcjach za pośrednictwem firmy kurierskiej.  

11. Towar dostępny wysyłamy za pomocą kuriera i dostarczany jest zazwyczaj następnego dnia od jej nadania.   

      –Towar niedostępny zawsze jest podawana data dostępności produktu, jeśli nie jest podana, to prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu.

12. Nie odpowiadamy za opóźnienia związane z pracą firmy kurierskiej. 

13. W razie jakichkolwiek problemów z doręczonym towarem prosimy o natychmiastowy kontakt, jednocześnie prosimy o nie wystawianie komentarza zbyt pochopnie i pod wpływem emocji – jesteśmy otwarci na wszelkie rozwiązania problemów. 

14. Prosimy o dokładne sprawdzenie w obecności kuriera, czy przesyłka nie została uszkodzona. Jeżeli w czasie transportu powstała szkoda prosimy spisać protokół szkodowy. Odpowiedni formularz posiada kurier.  

15. Po otrzymaniu protokołu i zdjęć wysłane zostaną do Państwa elementy wolne od wad. Jeśli uszkodzenie jest wadą fabryczną wadliwe elementy wymieniane  są na nasz koszt. UWAGA!!! Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni. 

 16. Koszt wysyłki w przypadku mebli jest liczony ODDZIELNIE dla każdej pozycji. Nie ma możliwości łączenia paczek ze sobą z powodu gabarytów i warunków ubezpieczenia na czas transportu.    

17. W sytuacji anulowania Państwa zamówienia w związku z niedostępnością lub uszkodzeniem magazynowym zakupionego towaru, zostaną Państwo poinformowani o tym fakcie tego samego dnia, a środki wpłacone za zakupiony towar zostaną zwrócone na Państwa konto.

18.W momencie rezygnacji z nieuzasadnionego powodu zostaną Państwo obciążeni kosztami oraz w momencie zwrotu z jakiegokolwiek powodu lub bez powodu- kosztami przesyłki. 

19. Wszystkie sprzedawane przez nas przedmioty objęte są dwuletnią gwarancją producenta.  

20. Zdjęcia i kolory zamieszczone na aukcjach mogą odbiegać od wzorów produktów znajdujących się w sprzedaży. Producent zastrzega sobie prawo do zamian technicznych i wizualnych służących ulepszeniu produktu. Przedmioty użyte do aranżacji nie wyszczególnione w opisie nie stanowią oferty handlowej.  

21. Dokonując zakupu na naszych aukcjach akceptują Państwo warunki niniejszego regulaminu oraz ewentualne warunki regulujące w treści aukcji.

 

Administratorem Twoich danych jest MYSTICAL HOME z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, wpisanej do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, pod numerem NIP:863-157-34-88.

  W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: mysticalhome.poczta@gmail.com. Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych” oraz osobiście pod adresem Mystical Home os.Stawki 55/29 27-400 Ostrowiec Św.

Podane przez Ciebie dane osobowe będą przetwarzane w następujących celach: – wykonania umowy kupna-sprzedaży bądź usługi – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, aż do czasu zakończenia umowy, – marketingu bezpośredniego – do czasu zakończenia umowy lub złożenia sprzeciwu, – finansowo-księgowych – przetwarzanie jest niezbędne do wykonania przepisów prawa podatkowego, – obrony przed roszczeniami i dochodzenia roszczeń – do czasu wygaśnięcia okresu roszczeń zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego, – prowadzenia procesów reklamacyjnych. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu (np. jeśli dane są przetwarzane na podstawie Twojej zgody lub w celach marketingowych czy udostępniania Twoich danych); posiadasz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. W celu cofnięcia zgody możesz skontaktować się z punktem obsługi klienta lub wysyłając wiadomość e-mail Masz również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest w pełni dobrowolne. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało niemożliwością pełnego wykonania zobowiązań, przyjętych przez Mystical Home w ramach zawieranych z Tobą umów.  

Przewiń na górę